Newshyip|Earning from internet

معرفی و اموزش درامدزایی از اینترنت
Newshyip|Earning from internet
نیوزهایپ ارتباطی با سایت های معرفی شده و همچنین اصرار و اجباری به فعالیت شما عزیزان در هیچ یک از سایت های معرفی شده، ندارد و نخواهد داشت.
و فقط صرف معرفی و آگاهی در سایت نیوزهایپ قرار داده خواهند شد.
از طرفی فعالیت در این کار همراه با ریسک خواهد بود.
لذا تصمیم فعالیت،سود و ضرر شما در این گونه سایت ها برعهده خود شما عزیزان خواهد بود و نیوزهایپ هیچ مسئولیتی در این مورد قبول نخواهد کرد.

توجه : انتشار اسناد برداشتی ما از سایت ها،واریز هدایا و معرفی سایت ها لزوما به معنای تایید آن ها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران در نیوزهایپ باز نشر می شود.
«مجددا تاکید می کنیم که فعالیت در اینگونه سایت ها با نظر ، تصمیم ،بررسی ،اندیشه و انتخاب نهایی شما!»

بااحترام
مدیریت نیوزهایپ
بایگانی
تبدیل انلاین ارز
f-change

سلام

با عرض ادب و احترام

 با مصادف شدن تولد یکسالگی نیوزهایپ با ایام فرخنده عید سعید فطر تخفیفاتی برای تبلیغات در سایت ما و همچنین تغییراتی در بخش طرح ماهیانه  و از همه مهمتر افزایش هدایا به 100 درصد(بازگشت کامل کمیسیون) در نظر گرفتیم.

یعنی هدایا (کمیسیون) ها کامل و 100 درصدی برای سرمایه گذاری اول و 90-80 درصدی به ترتیب در سایت های پلن روزانه و ساعتی، برای سرمایه گذاری دوم به بعد ، علاوه بر جوایز طرح به شما عزیزان پرداخت خواهد شد.

اما قبل از جزییات تغییرات و تخفیفات ،سخنی کوتاه با شما کاربران عزیز نیوزهایپ:

در این مدت یک سالی که از افتتاح رسمی سایت نیوزهایپ میگذره، ممکنه کم وکاستی های از جانب بنده و سایت ما دیده شده که از این بابت از شما عزیزان پوزش میطلبم و انشالله که در سال دوم نواقص فعلی رو بتونیم با کمک پیشنهادات ونظرات شما برطرف کنیم.

و از همه بازدیدکنندگان عزیز و دوستانی که به ما در این مدت لطف داشتن و به هر نحوی کمک کردن همینجا تشکر وقدردانی میکنم.

 

اما هر سایتی مشکلات خاص خودش راقاعدتا داره و در کل مدیریت یک سایت و بروز رسانی، اون هم برای مدت طولانی و براورده کردن  نیاز ها و سلایق افراد مختلف و انتظارات شما عزیزان و حفظ کاربران سایت نیز بسیار مشکل هست.

با این وجود در این مدت یک سال ،بنده تمام تلاش و سعی خودم رو در تحقق این مورد انجام دادم و انشالله خواهم داد. و از سمتی سعی کردیم تا حد امکان و تا جایی که دانش و وقت بوده تجربیات رو بدون چشمداشت در جهت جلوگیری و کاستن ضرر های احتمالی و یا پیشگیری از زیان در اختیار دوستانی که از ما درخواست راهنمایی کردند،قرار دادیم.

دوست نداشتم این مطلب رو اینجا بزارم ولی دیدم گفته بشه،بهتره تا انشالله شاهد این مشکلات از این قبیل نباشیم

(صحبت بنده با چند تن از دوستان)  در این مدت با وجودی که بارها و در مکان های مختلف اعلام کردیم و خواهیم کرد که اینکار همراه با ریسکه و ممکنه ضرر هم در این فعالیت باشه و اختیار و تصمیم فعالیت نهایی با خود عزیزان ، از سمتی جهت هدایا بارها اعلام کردیم که حتما اعلام کنید و حتما موارد رو با دقت مطالعه کنید،چرا که ما وقتمون محدوده و ممکنه یادمون بره و خدایی نکرده مدیون کسی نشیم و همونطور که قول هدیه دادیم،تقدیم شما عزیزان کنیم،اما متاسفانه برخی ها کم لطفی میکنن، حالا یا دقت نمیکنن یا خیلی زود فراموش میکنند و ضرر خودشون رو از ما طلب میکنند!!

انشالله که در سال دوم فعالیت سایت، شاهد چنین مشکلاتی نباشیم و دوستان، خوب دقت کنند و مجددا یاداوری میکنم که فعالیت وانتخاب در سایتا با تصمیم خود شما، چون فعالیت در اینگونه سایت ها(و در کل فعالیت در اینترنت) همراه با ریسک خواهد بود.

هدف از سایت نیوزهایپ ایجاد مکانی مناسب جهت اطلاع از اخرین و جدیدترین ، در میان گذاشتن تجربیات یکدیگر ،آموزش ، سود و جلوگیری از ضرر و ... ، برای دوستانی که علاقه دارند در حیطه سرمایه گذاری ارز فعالیت داشته باشند.

در این مدت برخی دوستان که به ما لطف داشتند و از همه این عزیزان سپاسگذارم چرا که همیشه مارو با پیشنهاد ونظرات سازنده خود کمک و راهنمایی میکردند

این دوستانی که تعدادشون هم کم نیست چندین بار از ما در خواست ایجاد بخش های جدید با موضوع سایت های رایگان بیت کوین و پی تی سی (کلیکی) و.. بودند که حالا ما به خاطر نداشتن وقت و دور شدن موضوع سایت از این جهت شرمنده این دوستان شدیم و نتونستیم در خواستشون رو عملی کنیم.

اما همینجا به این دوستان قول میدم ،در صورتی که وقت بنده ازادتر بشه حتما این دو بخش که ریسک کمتری و در مقابل فعالیت بیشتری رو میطلبن،اضافه خواهیم کرد.

یعنی بخش معرفی سایت های بیت کوین رایگان و پی تی سی و خرید و فروش سهام(ری شر)، انشالله با ازادتر شدن وقت ما اضافه خواهد شد (البته قبلا در یک وبلاگ سایتای کلیکی رو معرفی می کردیم که به دلیل عدم استقبال دوستان و نبود وقت کافی برای فعالیت، مجبور به جمع کردن اون وبلاگ شدیم).

انشالله که در سال دوم کاری بتونیم بااستقبال شما کاربران عزیز، سایت هایی معرفی کنیم که با سود شما دوستان همراه باشه.

در اخر مارا از پیشنهادات و نظرات سازنده خود محروم نسازید و همچنین اگر انتقادی باشه با کمال میل میپذیریم.

**********************************************************************************************

اما به مناسبت 1 سالگی نیوزهایپ و  نزدیک بودن این روز با عید سعید فطر و همچنین در جهت قددرانی از زحمات عزیزانی که در این مدت همیشه کمک و یاری کننده سایت خودشون(نیوزهایپ) بودن تخفیفات و تغییراتی در بخش طرح و هدایا (کمیسیون) یه  100 درصد و کامل صورت گرفته که انشالله از فردا (16 خرداد) به بعد براساس تغییرات زیر نحوه هدایا و طرح تغییر خواهد کرد و تخفیفات تبلیغات نیز به مدت محدود به قرار زیر است:

تخفیفات بخش  تبلیغ:

- تمامی تبلیغات در این مدت 16 روزه ، یعنی از 16  تیر الی 31 تیر با تخفیف 50 درصدی به فروش میرسد.

- به سفارشات تبلیغ بنری پایین هدر (468*60) به صورت یک ماهه و بالاتر، یک عدد بک لینک برای 3 ماه به صورت رایگان (اشانتیون) نیز اهدا می شود.

-جهت دیدن تعرفه تبلیغات این جا و  خرید و سفارش تبلیغ موردنظر  اینجا کلیک کنید.

تغییرات در بخش طرح ماهیانه:

- دوره طرح از یک ماهه به سه ماه تغییر یافت ( پس دوره 10 ام و پیش رو، از 15 ام تیر - 14 مهر ماه خواهد بود)
- عدم رعایت سقف برای دریافت هدیه ( سقفی که قبلا لازمه دریافت هدیه بود،برداشته شد).
- جوایز به سه نفر و فقط نفرات اول تا سوم تعلق خواهد گرفت:
1- نفر اول 3 دلار
2- نفر دوم 2 دلار
3- نفر سوم 1 دلار
- رتبه بندی دوستان و معیار هدیه،براساس میزان ومجموع سرمایه گذاری شما در سایت های مختلف و معرفی شده توسط ما در این مدت 3 ماه خواهد بود.
- جهت اطلاع از جزییات دقیق این طرح و مواردی که شامل طرح می شود اینجا کلیک کنید
-  هدیه کامل (بازگشت کمیسیون 100 درصدی) برای واریز اول در هر سایتی و با هر پلنی، هدیه 90 درصدی برای واریز دوم به بعد در سایت های با پلن روزانه  و 80 درصدی برای واریز دوم به بعد در  سایت های با پلن ساعتی
- میزان کمیسیون(هدیه) بستگی به درصد سایت مورد نظر خواهد داشت و همیشه برابر نیست.
- جهت دریافت کمیسیون کامل و 100 درصدی، دقت بقرمایید که لازم هست با لینک ما عضو شوید.
- واریز هدیه کمیسیون براساس جدول و حداقل برداشت خواهد بود(جهت جلوگیری از اتلاف وقت).
- جهت اطلاع از جزییات دقیق، قوانین و مواردی که شامل هدیه می شود اینجا کلیک کنید.
- موارد و قوانین را لطفا با دقت مطالعه بفرمایید که خدایی نکرده مشکلی ایجاد نشود.
- نمونه لیست برای هدایا(درخواست کمیسیون) به صورت زیر است:
با احترام
مدیریت نیوزهایپ
موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۵/۰۴/۱۵

نظرات (۲)

ممنون از زحمتی که میکشید. قدردانتان هستیم.
پاسخ:
خواهش میکنم
و شما لطف دارید
با تشکر و احترام
سلام.با تشکر از شما مدیر محترم.انشاالله که همیشه خوب و سلامت و پایدار باشید و عید فطر رو به شما تبریک میگم.خدا کنه که همیشه موفق باشید.بازهم تشکر زیاد از سایت خوبتون
پاسخ:
سلام
خیلی ممنون دوست عزیز
و لطف کردید
ماهم برای شما ارزوی موفقیت و سربلندی داریم
با احترام

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی

ابزار هدایت به بالای صفحه